Het einde van het schooljaar is in zicht! Rapporten, musicals, opruimen en… afscheid nemen van de juf of meester. In de klas van mijn oudste wordt geld ingezameld voor een gezamenlijk cadeau en knutselen de kinderen iets leuks voor de juf. Zelf vind ik het leuk om een kleinigheidje te maken en er een kaartje bij te doen. Met een leuke herinnering, een grappige anekdote of een dankwoordje.
Ik heb gezocht naar leuke kaartjes die je zo uit kunt printen. Pak iets dikker papier voor een wat steviger exemplaar en schrijf er jouw persoonlijke berichtje op. Of nog leuker, laat je kind het doen!
Broodbriefjes
Zijn deze broodbriefjes niet superleuk? Ik was gelijk verliefd. Je kunt ze downloaden bij
broodbriefjes.nl. Het is echt de moeite waard om daar eens rond te neuzen!
Juf jij bent de…
Op Badschuim.eu zag ik dit kaartje vol complimenten voor de juf of meester. Je vindt er nog meer in dit blog. Daar kun je ‘m ook downloaden.
En nog meer complimenten voor de juf of meester vond ik bij Familieprints.nl.
Juf, meester: bedankt!
Marlieke van Lovethat.nl maakte deze supervrolijke kaartjes om de juf of meester te bedanken. Je vindt ze via deze blogpost. Even naar beneden scrollen!
Op Pinterest werd ik blij van de kaarten van Printeressant. Clean en simpel, ik hou ervan! Op Pinterest vind je nog meer varianten.
Het team van Traktatieinspiratie.nl wenst jou een fijne vakantie!
Zonnige groeten,
Marrigje
Tagged einde schooljaar, juf en meester, kaartje